Müşterilerimiz için verimli piyasalar sağlayarak dijital varlıkların gücünü açığa çıkarıyoruz

Aquanow, dijital varlıklar için kuruluş bazlı ve kurumsal kullanım senaryoları üreten lider bir altyapı ve likidite sağlayıcıdır.

Her ay milyarlarca dolarlık değer platformumuz üzerinden geçerek müşterilerimize geniş bir finansal hizmet yelpazesi sağlıyor. Kanada'daki global merkezimizde, dünyanın en hızlı büyüyen finansal kuruluşlarını, internet platformlarını ve gelişen işletmelerini kapsayan uluslararası bir müşteri tabanına hizmet veriyoruz.

Aquanow özel olarak finanse edilmekte ve deneyimli finans yöneticileri ve profesyonel tacirler tarafından yönlendirilmektedir.

200+

Kurumsal müşteriler

30+

Hizmet sunulan ülkeler

70+

Varlık eşleştirmeleri

Yol Gösterici İlkelerimiz

Uygulama

Sorunları çözmek için veri odaklı bir yaklaşım benimsiyor ve başarımızı müşterilerimiz için ölçülebilir sonuçlara dayanarak değerlendiriyoruz.

Karşılıklı İş Birliği

Ortaklarımızla ve müşterilerimizle karşılıklı fayda sağlayan uzun vadeli ilişkiler ve iş birlikleri geliştirerek özendirici unsurları titizlikle belirliyoruz.

Karşılıklı İş Birliği

Ortaklarımızla ve müşterilerimizle karşılıklı fayda sağlayan uzun vadeli ilişkiler ve iş birlikleri geliştirerek özendirici unsurları titizlikle belirliyoruz.

Kurucularımız

Kurucularımız, bugün Kanada hisse senedi işlem hacminin %20'sinden fazlasına hizmet veren düşük gecikmeli piyasa erişimi ve algoritmik işlem platformları geliştirmek de dahil olmak üzere toplam 50 yılı aşan bir sermaye piyasası deneyimine sahip. Aquanow liderlik ekibiyle tanışmak için tıklayın.

Phil Sham
CEO
Andy Leung
Teknolojiden Sorumlu Başkan (CTO)
Jae Moon
Operasyonlardan Sorumlu Başkan (COO)

Yaklaşımımız

Özel teknik entegrasyon ve destek ekibimiz, her müşterinin ihtiyaçlarını tam olarak belirlemek ve tamamen entegre özelleştirilmiş bir çözüm oluşturmak için bir ortaklık yaklaşımı benimsemektedir.

Küresel Erişim

Profesyonel işlem uzmanlığını birinci sınıf bir elektronik işlem platformu ve yönlendirme altyapısı ile birleştiren 7x24 işlem hizmetlerini Kanada’da yerleşik genel merkezimizden sunuyoruz.

Vancouver