Neredeyse tüm dijital varlık iş akışlarını desteklemeye yönelik uçtan uca çözümler

İşlem Yapma

Uygulama platformumuz küresel piyasalardaki likiditenin kilidini açarak dünyanın dört bir yanındaki müşterilere ulaştırır.

Emir Yönetimi

Platformumuz, işlemlerin tüm aşamalarını tek bir platformdan yönetmenizi sağlar. Fiyat keşfinden algoritmik işlem gerçekleştirmeye ve işlem sonrası analiz ve raporlamaya kadar tüm işlem yaşam döngünüzü destekliyoruz.

Algoritmik İşlem

Her türlü piyasa koşulunda bir dizi alım satım hedefini destekleyen tescilli yürütme algoritmaları geliştirdik. Algoritmalarımız, uygulama sonuçlarını daha da iyileştirmek için tescilli yönlendirme altyapısı ile senkronize olur.

Yönetilen Hizmetler

Deneyimli tacirlerden oluşan ekibimiz, gelişmiş yatırım stratejileri uygulamanıza yardımcı olmanın yanı sıra küresel likidite ekosistemimizden en yüksek değeri nasıl elde edeceğiniz konusunda size tavsiyelerde bulunabilir. Uluslararası işlemler ve destek masalarımız günün her saati hizmetinizdedir.

Entegrasyon Platformu

Aquanow altyapısı, kurumsal sipariş yönetim sistemlerinin ve kitlesel tüketici piyasalarına hizmet veren fintek platformlarının temelini oluşturmaktadır.

REST, FİX ve WebSocket API'leri kullanılabilir.

Dijital Ödemeler

Aquanow ödeme altyapısı, platformunuz veya finansal hizmetiniz için dijital ödeme işleme ve ödeme özellikleri sağlar.

Garantili gerçek zamanlı teklifler

0.004

BTC

€280

EUR

Hazine Yönetimi

Uluslararası operatörler için dijital varlıkları karmaşık çoklu para birimi bilançolarına dahil eden kapsamlı çözümler sunuyoruz.

Veri ve Analiz

Fiyat keşif araçlarını ve bilinçli ticaret ve risk yönetimi stratejileri sağlayan bir analitik paket sayesinde dijital piyasaların kapsamlı bir görünümünü elde edin.