Kariyer
ve Kültür

Yetenekli insanları belirlemek ve onlara gerçek potansiyellerine ulaşmaları için bir platform sağlamaktan gurur duyuyoruz

Ofislerimizde çeşitliliği benimseyen ve performansın soyağacından daha değerli olduğu bir grup insan bulacaksınız. Her geçen gün, geçmiş iş yaşantılarında üst düzey finansal kuruluşlar, teknoloji şirketleri ve alışılmışın dışında birikimler bulunan ekibimizin farklı deneyimlerinden faydalanıyoruz.

Three specializations collaborating to advance our mission

Trading and Sales

Our traders are tasked with providing the most effective execution for our clients. Our trading team works in a fast-paced collaborative environment where each day presents new challenges and the opportunity to make a difference in the markets.

Technology

We are leveraging a broad range of technical expertise to build one of the most sophisticated digital asset trading systems in the world. Our technology team is responsible for the continuous improvement of our systems, and the research & development of the internal and customer-facing solutions that drive us forward.

Operations

Delivering the world-class service our customers expect requires the highest standards of delivery for our middle and back-office functions. Our business operations team brings efficiency to our processes, manages our exposure to risks, and provides the critical support that allows our staff to perform at the highest level.

Kültürümüz

İşimize tutkuyla ve enerjiyle yaklaşıyoruz. Her gün işbirlikçi ve olumlu atmosferimiz sayesinde birbirimizi daha iyi olmaya zorluyoruz. Dünyanın en parlak beyinlerinden bazılarıyla birlikte çalışacak, şimdiye kadar hiç olmadığı kadar öğrenme ve büyüme fırsatı bulacaksınız.

Sağladığımız Faydalar

Fırsat eşitliğine önem veren bir işvereniz ve çalışanlarımızın en değerli varlıklarımız olduklarına inanıyoruz. Rekabetçi ücret paketlerinin yanı sıra kapsamlı bir yan haklar programı sunuyoruz:

Rahat kültür ve kıyafet

Genişletilmiş sağlık ve diş yardımları

Kurum içi özel fitness tesislerine erişim

Ücretsiz sağlıklı atıştırmalıklar, kahve ve içecekler

Mesleki gelişim ve mentorluk

Tüm kariyer fırsatlarımıza bugün göz atın!

Students

Looking to start your career off on the right foot?

We provide students with opportunities to work with industry experts and gain valuable experience.

Find your next opportunity at Aquanow        

View open positions today